„Hanyskowo” – Wypoczynek i Szkolenie w Wiśle

1. Możliwość połączenia szkolenia i spotkań doradczych oraz jednoczesnego spędzenia tygodniowego/weekendowego/wakacyjnego wypoczynku w perle Beskidów – Wiśle, w komfortowych warunkach, zapewniających optymalne możliwości szkolenia, nauki oraz pracy, spokój, ciszę i dyskrecję.


2. Do dyspozycji gości:

• Unikalna działka o obszarze 1,20 ha!!! z dwoma strumykami, własnym półwyspem, oraz lasem pełnym w sezonie letnim owoców leśnych [jagody i grzyby].

• Wygodny, zabytkowy, dom drewniany, o charakterze małego pensjonatu i niepowtarzalnym klimacie, po kapitalnym remoncie [dwa piętra, cztery pokoje sypialne, wygodna kuchnia, jadalnia, pokój dzienny, dwie łazienki], w pełni wyposażony, z własnym ujęciem wody, nowoczesną instalacją alarmową [w tym przeciwdymową] i c.o. gazowym, sterowanym automatycznie.

• Miejsca parkingowe [dogodny dojazd, bezpośrednio z głównej drogi Wisła – Istebna].

• Dwa tarasy słoneczne.

• Miejsce na rozpalenie ogniska i grilla.

• Mnóstwo zieleni, oryginalna architektura krajobrazu, zachęcająca do obcowania z naturą o każdej porze roku.


3. Bliskość infrastruktury turystycznej [obiekty i szlaki turystyczne, infrastruktura sportowa – wyciągi narciarskie, skocznie, trasy biegowe Kubalonki; zajazdy, restauracje, winiarnie].


4. Obiekt zapewnia komfortowe warunki wypoczynku dla 8 – 10 osób.


5. Z uwagi na charakter obiektu – architektura drewniana, oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Gości, obowiązuje w nim całkowity zakaz palenia tytoniu!!!. Przepraszamy palaczy i szanujemy ich wybór.


6. Ze względu na postulaty artykułowane zwłaszcza przez naszych Gości – rodziców małych dzieci i osoby o schorzeniach o podłożu alergicznym, w trosce o ich zdrowie i samopoczucie, akceptujemy przyjazd i obecność zwierząt domowych, jedynie po wcześniejszym uzgodnieniu!!!. Przepraszamy właścicieli i prosimy o zrozumienie.


7. W przypadku zainteresowania ze strony naszych Gości, gotowi jesteśmy do zapewniania dodatkowych atrakcji [np. organizacja biletów wstępu do obiektów turystycznych, oraz na imprezy masowe – skoki narciarskie!!!, degustacje wina, szampana i koniaku, ogniska, kuligi, rezerwacja sprzętu, zakup karnetów na wyciągi etc.].


8. Obiekt stwarza możliwość organizacji elitarnych szkoleń i narad [np. dla zarządów Spółek], negocjacji handlowych etc.


9. Warunki wynajmu:

Obiekt wynajmujemy wyłącznie w całości, na minimum dwie doby, dla uczestników naszych szkoleń, sesji doradczych i dedykowanych spotkań.
Stałych Klientom i przy dłuższych pobytach, proponujemy atrakcyjne rabaty!!!

Wynajem w okresie Świąt Bożego Narodzenia, Wielkanocy i Nowego Roku na odrębnych zasadach [rezerwacja ze znacznym wyprzedzeniem, preferencje dla stałych Klientów].

Rezerwacje i informacje pod adresem internetowym: mendel@neostrada.pl., oraz pod numerem telefonu stacjonarnego: 0 32 336 11 85 i komórkowego: 885 225 063.


Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych połączeniem aktywności zawodowej, podnoszeniem kwalifikacji i wartości dodanej posiadanych/zarządzanych przedsiębiorstw, z wypoczynkiem, w perle polskich Beskidów – Wiśle!!!